www.mamboteam.com
REKLAMA
Start arrow Filmy arrow Perfect 10 [Perfect 10]
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Perfect 10 [Perfect 10]

(5 głosów)
Redaktor: Michał N.   
25.02.2010.
John to pisarz scenariuszy filmwych, jak również seriali. Pewnego dnia rzuca go dziewczyna, która zabiera mu praktycznie wszystko z domu. Postanawia się zemścić. W jego umyśle panuje wojna uczuć, z którą musi sobie poradzić. Odszukuje 10 najładniejszych kobiet na Ziemii i postanawia spotkać się z najładniejszą z nich, supermodelką Veroniką Zemanovą. Czy przezwycięży swoje fobie, aby spotkanie doszło do skutku?

   

"Perfect 10" to bardzo dziwny film o człowieku, który ma swoje fobie. Boi się jeździć na rowerze, latać samolotem, rozmawia ze swoimi palcami, na których ma wytatuowane "buźki". John do końca nie umie postępować z kobietami, które mu się podobają. Dlaczego wybiera najpięknięszą dziewczynę na Ziemii? Tego nie wiem, nawet gdybym zobaczył ten film jeszcze raz. Sam bohater tłumaczy się tym, że stać go na najlepszą. Według mnie, jego szanse są zerowe z takim nastawienie do życia.

  

Film sam w sobie nie jest zły. "Perfect 10" to stuprocentowa komedia, rozśmiesza i potrafi rozłożyć na łopatki. Jednak jest to produkcja angielska i ich humor jest specyficzny i nie dla wszystkich zrozumiały. Czasami dialogi są bezsensowne i schizofremiczne, nie idzie ich do końca zrozumieć, trzeba być "anglikiem" lub lubić te klimaty. Jest to film tylko na jeden raz. Nie sądzę, żebym do niego wrócił. Jeśli nie masz co robić wiczorem, to ten film jest akurat dla Ciebie, ale od razu ostrzegam, że możesz nie dotrwać do końca.

ocena filmu: 50/100                                                                       autor: Michał N.

 tytuł oryginalny : Perfect 10
tytuł polski : Perfect 10
reżyseria : Jayson Rothwell
scenariusz :
Jayson Rothwell
zdjęcia : Paul Lilley
muzyka :
Francis Macdonald
obsada : Ed Byrne, Georgina Chapman, Olivia Colman ...

produkcja : Wielka Brytania
rok produkcji : 2005
czas trwania : 91 min


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Opisy
Recenzje
Partnerzy
.
 
Top! Top!