www.mamboteam.com
REKLAMA
Start arrow Filmy arrow Super Zioło [How High]
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Super Zioło [How High]

(19 głosów)
Redaktor: Michał N.   
28.02.2010.
Silas i Jamal to bardzo specyficzni uczniowie klas maturalnych, którzy olewają wszystko i wszystkich. Jednak pewnego razu zdarza się wypadek, w którym ginie kumpel jednego z nich. Silas dodaje jego prochy do ziemi, gdzie rośnie marihuana. Dziwnym trafem krzaczek "otrzymuje" zaskakujące właściwości, dzięki którym wszyscy, co go palą, widzą zmarłego kumpla Silasa. Ivory pomaga im w zdaniu egzaminów maturalnych i dostaniu się na Harvard. Jednak roślinka nie jest wieczna. Czy Silas i Jamal poradzą sobie na uczelni?

   

Bardzo śmieszna, a zarazem głupkowata komedia, w której zajdziecie wszystko, co "najlepsze" w studiowaniu dla naszych bohaterów. Śmieszne gagi występują praktycznie, co chwilę, z których można śmiać się do rozpuchu. Nie zabraknie prawdziwych sław na ekranie, między innymi członków zespołu Cypress Hill. Wielokrotnie będziecie zaskoczeni, co tak na prawdę można zrobić na uczelni i nie zostać przez to wyrzuconym. Oczywiście takie sytuacje nie zdarzą się w prawdziwym życiu, ponieważ od razu by Was wyrzucono.

  

Główni bohaterowie, czyli Silas (Method Man) i Jamal (Redman), świetnie zagrali swoje rolę, nie mogę się doczepić tutaj praktycznie do niczego, nawet gdyby mieli jakieś potknięcia to od razu nadrabiają kolejną śmieszną sceną, którą na bank zobaczycie na ekranie. Nie zabraknie ciekawej i klimatycznej muzyki, w stylu hip hopu i rapu, oczywiście te gatunki są tutaj jak najbardziej na miejscu. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten film.

ocena filmu: 85/100                                                                       autor: Michał N.

 tytuł oryginalny : How High
tytuł polski : Perfect 10
reżyseria : Jesse Dylan
scenariusz :
Dustin Abraham
zdjęcia : Francis Kenny
muzyka :
DMX...
obsada : Redman, Method Man ...

produkcja : USA
rok produkcji : 2001
czas trwania : 93 min


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Opisy
Recenzje
Partnerzy
.
 
Top! Top!