www.mamboteam.com
REKLAMA
Start arrow Filmy arrow Agent XXL 2 [Big Momma's House 2]
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Agent XXL 2 [Big Momma's House 2]

(10 głosów)
Redaktor: Michał N.   
01.03.2010.
Martin Lawrence po raz kolejny wciela się w postać agenta FBI, który działa w przebraniu wielkiej mamuśki. Turner, bo tak nazywa się bohater Martina Lawrence, oczekuje na przyjście swojego dziecka na świat, dlatego też postanawia podjąć pracę przy biurku. Jednak po pewnym czasie nie może już wytrzymać i postanawia działać na własną rękę. Podsłuchuje plan działania pewnej misji, w której potrzebna jest opiekunka do dziecka, aby wynieść tajne informacje na temat groźnego wirusa komputerowego. Turner przebrany za niańkę dostaje tą robotę. Czy uda mu się udobruchać całą rodzinę i zdobyć cenne informacje?

   

"Agent XXL 2" to śmieszna i kontrowersyjna komedia. Dla wielu widzów będzie ona pozbawiona dobrego smaku i gustu, za sprawą wielkiej mamuśki, która w filmie poczyna sobie bardzo dużo. Druga część oferuje również dużo śmiechu, jednak trzeba podejść do niej z dystansem, ponieważ nie wszystko jest tam przeprowadzone w sposób poważny. Fabuła również jest trochę nierealna, ale prawdopodobna. Zaskakujące jest to jak radzi sobie Lawrence w tej niecodziennej roli. Nie zabraknie obrzydliwych scen, które mogą przyprawić o mdłości.

  

Strona techniczna filmu stoi na dobrym poziomie. Muzyka w bardzo dobry sposób wtapia się w tło i przedstawia produkcję w dość dobrym świetle. Gra aktorska głównych bohaterów stoi na pozytywnym poziomie, najlepiej wypada Martin Lawrence, który miał podwójne zadanie i wyszedł z niego całkiem dobrze. Nie będę porównywał drugiej części z pierwszą, bo to nie oto chodzi. "Agent XXL 2" prezentuje się dobrze i powinien się Wam spodobać. Ja ze swojej strony polecam.

ocena filmu: 65/100                                                                       autor: Michał N.

 tytuł oryginalny : Big Momma's House 2
tytuł polski : Agent XXL 2
reżyseria : John Whitesell
scenariusz :
Don Rhymer
zdjęcia : Mark Irwin
muzyka :
George S. Clinton
obsada : Martin Lawrence, Nia Long, Emily Procter...

produkcja : USA
rok produkcji : 2006
czas trwania : 99 min 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Opisy
Recenzje
Partnerzy
.
 
Top! Top!