www.mamboteam.com
REKLAMA
Advertisement
Start arrow Filmy arrow American Pie 7: Księga Miłości [American Pie Presents: The Book of Love]
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
American Pie 7: Księga Miłości [American Pie Presents: The Book of Love]

(6 głosów)
Redaktor: Michał N.   
13.04.2010.
W 2009 roku doczekaliśmy się siódmej z kolei części "American Pie", której podtytuł brzmi "Księga Miłości". Jak sam tytuł wskazuje, wszystkie wydarzenia będą obrać się w kręgu właśnie tej księgi. Pewnego niefortunnego dnia, gdy Rob przychodzi do biblioteki i nakrywa swoją "wielką miłość" z kimś innym. Z jego winny rozpętuje się mały pożar, dzięki któremu Rob znajduje księgę miłości. Jest ona uszkodzona. Rob ze swoimi dwoma kumplami pragną odtworzyć księgę i postanawiają odnaleźć wszystkich jej autorów... Czy dzięki księdze uda się im pokonać swoje lęki do kobiet?

   

Nowe "American Pie" różnią się trochę od pierwowzoru, który był najlepszy. Łączy ich jedynie temat przewodni filmu, a mianowicie szkoła, w której dochodzi do różnch ekscesów licealistów. Głównymi bohaterami są uczniowie, którzy nie do końca potrafią postępować z kobietami. Dzięki odnalezieniu księgi postanawiają postępować zgodnie z nią. Bohaterami jest trójka licealistów, który za wszelką cenę chcą przespać się ze swoimi lub upatrzonymi dziewczynami. Ich postępowanie jest czasami tak głupie, że można śmiać się do rozpuchu z ich naiwności. Mamy kilka scen, które rozbawią wszystkich, na przykład wizyta w burdelu, czy też pierwsza scena z psem. W filmie znaduje się wiele takich momentów, w których powinniście niewytrzymać i śmiać się. Widzowie o słabszych żołądkach muszą uważać na scenę z żygami, która może ich doprowadzić do tego samego.

  

Gra aktorska bez większych zarzutów. Może było kilka potknięć, jednak nie przeszkadzają one podczas projekcji. Efektów specjalnych nie było za wielę, ale po obejrzeniu nie dopatrzyłem się jakiś większych potknięć. Fabuła nie jest jakaś wybitna, jest po prostu dobra, Jest się z czego pośmiać, a to w komedii jet najważniejsze. Jeśli jesteś fanem pierwowzoru to powinieneś obejrzeć siódmą część, ale nie gwarantuję Ci, że film się spodoba. To zupełnie inna produkcja, zapewniająca klimat poprzez głupkowate wyczyny. Ze swojej strony mogę polecić.

ocena filmu: 60/100                                                                       autor: Michał N.

 tytuł oryginalny : American Pie Presents: The Book of Love
tytuł polski : American Pie 7: Księga Miłości
reżyseria : John Putch
scenariusz :
David H. Steinberg
zdjęcia : Ross Berryman
muzyka :
David Lawrence
obsada : Eugene Levy, Bug Hall, John Patrick Jordan...

produkcja : USA
rok produkcji : 2009
czas trwania : 93 min 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Opisy
Recenzje
Partnerzy
.
 
Top! Top!