www.mamboteam.com
REKLAMA
Advertisement
Start arrow Filmy arrow American Pie 6: Dom Beta [American Pie Presents: Beta House]
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
American Pie 6: Dom Beta [American Pie Presents: Beta House]

(11 głosów)
Redaktor: Michał N.   
17.04.2010.
"American Pie" to kultowa seria komedii, która cieszy się dużym powodzeniem. Mówiąc o serii, mam na myśli pierwsze trzy części, które stały się pierwowzorem do nakręcenia pozostałych. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego kolejne epizody nie zostały wydane pod innym tytułem, przecież to bruździ na tym tytule. Filmy są zupełnie inne i pozbawione tamtego klimatu, a w dodatku twórcy chcą nas zaskoczyć czymś nowym i tak samo śmiesznym. Ogarnia mnie trochę zdziwienie, a zarazem pogarda dla filmowców, dlaczego oni to uczynili. To byłoby na tyle "opytymistycznym" słowom wstępu.

   

Erik i Cooze przybywają do college'u na kontynuację "dalszej nauki". Akademik, do którego ich przydzielili od razu przypada im do gustu - mnóstwo panienek, imperowe towarzyswo. Dwighta jest kuzynem Erika, który przewodzi bractwu Beta. Od razu dostają propozycję przynależenia do bractwa, jednak aby do niego wstąpić musze spełnić pięćdziesiąt zadań, które zazwyczaj są idiotyczne i nierealne dla normalnych ludzi. W tym samym czasie, bractwo kujonów pragnie zniszczyć Beta. Kto wygra walkę o dominacę wśród bractw?

  

Nie wiem, dlaczego film ten wciągnięto do serii "American Pie". Jest to trochę jej bestrzeszczenie. W filmie dopatrzyłem się trochę wspólnego z inną, a zarazem trochę podobną produkjcą, mowa tutaj o "Frajerach". Zaskakujące jest to, że chodziło mniej więcej o to samo, tylko filmowcy obrócili fabułę na rzecz wyluzowanych studentów. Szósta część nie jest rewelacyjna, śmiejemy się tutaj raczej z głupich wybryków i nieumiejetnej gry aktorskiej. Nie spoglądając w stecz na poprzednie części, musze przyznać, że film ten mi się podobał, prawdopodobnie wskazywałbym na głupie żarty i tandetną fabułę. Nie zabraknie również dużej ilości golizny i wybryków amerykańskiej młodzieży. Cóż tu więcej pisać. Lubicie głupie filmy, z dużą dawką tandetnego humoru, to ta pozycja jest akurat dla Was.

ocena filmu: 60/100                                                                       autor: Michał N.

 tytuł oryginalny : American Pie Presents: Beta House
tytuł polski : American Pie 6: Dom Beta
reżyseria : Andrew Waller
scenariusz :
Erik Lindsay
zdjęcia : Gerald Packer
muzyka :
Jeff Cardoni
obsada : John White, Steve Talley, Christopher McDonald...

produkcja : USA
rok produkcji : 2007
czas trwania : 89 min 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Opisy
Recenzje
Partnerzy
.
 
Top! Top!