www.mamboteam.com
REKLAMA
Advertisement
Start arrow Z ostatniej chwili arrow 365 niegłupich zabaw po szkole - Patronat
26.04.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
365 niegłupich zabaw po szkole - Patronat

(2 głosów)
Redaktor: Michał N.   
18.08.2010.
 Sheila Ellison, Judith Gray 365 niegłupich zabaw po szkole. Jak nie spędzać czasu przed ekranem, przekład Katarzyna Rudzka, premiera 11 sierpnia 2010 r., poradnik

Nareszcie odtrutka dla tych, którzy mają dość władzy telewizora!

W jaki sposób wywołać tornado w butelce? Jak rozpoznawać chmury i co zrobić, żeby zmusić rodzynki do skakania? To prawdziwe wyzwania dla młodych naukowców! Jeśli masz dosyć odmóżdżającej telewizji i nie lubisz się nudzić, to książka idealna dla ciebie!

Autorki podpowiadają, jak wykorzystać niespożytą energię dzieciaków w wieku szkolnym. Od przepisów na pyszne shaki, przygotowanie zaproszeń na urodziny, przyszywanie guzików przez tajemnice wyrobu mydła, konstruowanie zegara słonecznego, urządzenie domowej siłowni po czytanie w myślach, rozkręcenie własnego biznesu czy przygotowanie do podróży kosmicznej, a nawet… pisanie listu do prezydenta. Prócz zajęć na świeżym powietrzu, takich jak budowanie tajnej fortecy, uprawianie rabaty czy wycieczek po okolicy w poszukiwaniu śladów historii, poradnik proponuje wiele zagadek i pomysłów na czas wolny.

Pomysły ułożone w dwudziestu dziewięciu blokach tematycznych rozwijają umiejętności intelektualne i fizyczne, rozbudzają ciekawość świata i uczą troski o środowisko. A co najważniejsze – nie wymagają skomplikowanych przygotowań; wszystkie można zrealizować za pomocą tego, co jest akurat pod ręką. 365 niegłupich zabaw po szkole to nieoceniona pomoc dla wszystkich dorosłych, a dla dzieci – źródło przygód i radości.


W tej książce znajdzie się coś dla każdego dziecka. Zajęcia przyjazne dla rodziców i sprawiające frajdę ich pociechom.
„Taking Care”
 
 
Zajmujące i zabawne zajęcia, które sprawiają, że dzieci będą się bawić, marzyć i tworzyć przez cały rok!
„Creative Classroom”

 

Sheila Ellison – autorka popularnych poradników dla rodziców, zyskała uznanie jako międzynarodowy ekspert w sprawach wychowania dzieci, samorozwoju kobiet i tworzenia szczęśliwej rodziny. Założyła organizację non profit dla samotnych matek oraz portale internetowe dla mam. Występuje w audycjach radiowych i publikuje artykuły w licznych czasopismach. Jest autorką przełożonej na język polski książki Odwaga samotnych matek: jak być szczęśliwą kobietą i mądrą matką (2002) oraz współautorką serii poradników dla rodziców, które ukazały się nakładem W.A.B.: 365 dni z kochanym maleństwem (2002), 365 dni twórczej zabawy dla dzieci dwuletnich i starszych (2003), 365 pomysłów, jak wychować wspaniałe dzieci (2004) oraz 365 smaków dla naszych dzieciaków (2008). Matka czworga dzieci.

Judith Gray - nauczycielką szkolną i wykładowca akademicki, koordynatorka kursów tańca; Współautorka książki 365 dni twórczej zabawy dla dzieci dwuletnich i starszych (2003). Ma czworo dzieci.

 
Patronat medialny
Charaktery, komedia.org.pl, Qlturka.pl, ByćKobietą.pl
 
następny artykuł »
 
Top! Top!