www.mamboteam.com
REKLAMA
Advertisement
Start arrow Regulamin
26.04.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Regulamin Utwórz PDF Drukuj

Autor: Admin   
11.11.2007.
REGULAMIN
 
§1

Niniejszy regulamin określania zasady korzystania z serwisu komedia.org.pl. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją postanowień tego regulaminu.

 

§2

Serwis ma charakter niekomercyjny. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

 

§3

Serwis jest ciągle rozwijany w związku z czym może zawierać błędy.

 

§4

Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju niedogodności związane z pracą serwisu, tj. niedostępność serwisu, błędy występujące w serwisie lub/i usługach.

 

§5

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany zawartości serwisu/usług bez informowania o tym użytkowników serwisu.

 

§6

Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z konta.

 

§7

Zabronione są jakiekolwiek działania mające na celu zniszczenie lub utrudnienie pracy serwisu. Zabrania się również szkalowania dobrego imienia innych użytkowników jak i ludzi niezwiązanych ze stroną.

 

§8

Wszelkie materiały zamieszczone na stronie są własnością ich twórców. Zabronione jest kopiowanie, powielanie, przetwarzanie bez zgody autorów.

 

§9

Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie i przechowywanie danych osobowych podanych dobrowolnie i przekazanych podczas rejestracji.

 

$10

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany lub rozszerzenia powyższego regulaminu w dowolnej chwili. Jednocześnie Właściciel zobowiązuje się do poinformowania użytkownika o ewentualnych zmianach i przedstawienia nowego regulaminu do akceptacji.

 

$11

Zamieszczenie materiałów na stronie powoduje to, że ich współwłaścielem zostaje Właściel strony komedia.org.pl. Autror nie traci do nich praw jednak jednocześnie autor nie może żądać usunięcia materiałów ze strony." 


$12

Niezastosowanie się do powyższego regulaminu może spowodować blokadę konta lub/i IP wraz z wszelkimi konsekwencjami związanymi z zablokowaniem.
Zmieniony ( 11.11.2007. )
 
Partnerzy
.
 
Top! Top!