www.mamboteam.com
REKLAMA
Start arrow DVD arrow U Pana Boga W Ogródku - Jesień
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
U Pana Boga W Ogródku - Jesień

(4 głosów)
Redaktor: Michał N.   
03.04.2009.

 Nadchodzi jesień, a wraz z jesiennym wiatrem do Królowego Mostu wpada powiem wielkiego świata. Otóż włoski biznesmen zamierza budować tu supermarket. Mieszkańcy tłumnie odwiedzają festyn, podczas którego wmurowany zostanie kamień węgielny. Również Bocian przybywa na zabawę, ale szybko rzednie mu mina, gdy u boku włoskiego milionera dostrzega swą dawną ukochaną. Wybucha awantura.
Następnej nocy Bocian cudem uchodzi z życiem z zamachu, którego dokonuje na jego dom grupa zamaskowanych zbirów. Roztrzęsiony i wdzięczny Najświętszej Panience za ocalenie życia, skruszony
bandzior odwiedza plebanię.

 [opis dystrybutora]
 

OBRAZ: Obraz zapisany jest w formacie 16:9, co jest praktycznie nie spotykane przy serialach, które zazwyczaj są zapisane w proporcjach 4:3. Podczas oglądania możecie natknąć się na jeden mało liczący się minus, jakim jest ziarnica obrazu. Pozostałe elementy stoją na bardzo dobrym poziomie i nie będziecie mieli z nimi problemu, mowa jest tutaj o dobrze dobranej kolorystyce, rozdzielczości obrazu, kontraście… Krótko mówiąc, obraz jest jednym z lepszych elementów tego wydania DVD i nikt nie powinien mieć z nim problemu.
ocena obrazu: 95/100
  

DŹWIĘK: Linia melodyczna została zapisana w formacie Dolby Digital 5.1. Film jest nastawiony jedynie na polskiego widza, ponieważ wydawca nie umieścił nawet napisów, które byłyby pomocne dla obcokrajowców. Linia melodyczna jest wolna od jakichkolwiek błędów, które spowodowane byłyby winą dystrybutora. Wszystko jest bardzo dobrze słyszalne i nic nie umknie Waszej uwadze. Dźwięk współgra wraz z wizją i nie spotkacie się z sytuacjami, w których jeden z tych elementów wyprzedza drugi.

ocena dźwięku: 100/100

  

MENU: Menu cechuje prostota i dość dobra jakość wykonania. Widoczna w menu jest pora roku, w której rozgrywa się akcja. Nie mogło zabraknąć muzyki, która wprowadza widza w klimat serialu i dlatego na głównej planszy zamontowano theme serialu, pozostałe opcje również posiadają swoją różnoraką muzykę. Na każdej z plansz menu znajdują się główne gwiazdy serialu, które będziecie mogli podziwiać po włączeniu filmu.

ocena menu: 80/100

  

DODATKI: Na płycie znajdują się następujące dodatki:
WIOSNA: - wybór scen; - reportaż z premiery; - jak powstał film?
LATO: - sylwetki aktorów i twórców; - zwiastuny innych filmów DVD
JESIEŃ: - zwiastun kinowy; - wypowiedzi aktorów i twórców; - reklamy TV
ZIMA: inne DVD
Każda z płyt serialu posiada inne dodatki i dlatego też trzeba się patrzeć na całość, dlatego też bonusy oceniam jako całość.

ocena dodatków: 100/100

ocena ogólna: 93,75/100


 Tytuł polski: U Pana Boga W Ogródku - Jesień
Tytuł oryginalny: U Pana Boga W Ogródku - Jesień
Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Andrzej Zaborski, Jan Wieczorkowski...
Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 75 min.
Produkcja: Polska

Liczba płyt: 1
Region: 2
Format obrazu: 16:9
Ścieżka dźwiękowa:  Dolby Digital 5.1


film dostarczony przez: Vision
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Recenzje DVD
Słownik DVD
Partnerzy
.
Szef Działu DVD
 
Top! Top!