www.mamboteam.com
REKLAMA
Start arrow DVD arrow Idealnie Niedobrana Para
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Idealnie Niedobrana Para

(5 głosów)
Redaktor: Michał N.   
18.04.2009.

 Drew i Julia są młodą, kochającą się parą. Kiedy kończą studia, chłopak dostaje atrakcyjną ofertę pracy w prestiżowej firmie. Odrzucić taką szansę to grzech, jednak decyzja na tak wiąże się z przeprowadzką do Los Angeles. Zakochani nie wyobrażają sobie rozstania, więc Julia porzuca własną pracę i podąża za ukochanym. Drew szybko odnajduje się w nowym środowisku i miejscu pracy. Julia niestety ma kłopoty z aklimatyzacją. On spędza więcej czasu z klientami niż z własną dziewczyną, ona czuje się coraz bardziej samotna i sfrustrowana. Konflikt narasta, wspólna świetlana przyszłość staje pod znakiem zapytania. Czy miłość okaże się silniejsza niż dzielące ich różnice?

 [opis dystrybutora]
 

OBRAZ: Obraz zapisany jest w standardowym formacie, czyli 16:9, a dokładniej w proporcjach 1.78:1, który jest idealny dla telewizorów panoramicznych. Podczas oglądania na pewno natkniecie się na efekt ziarna, który w czasami jest dziwny i wygląda tak, jakby ziarno to zmieniało kolor, jest to również złe odpasowanie kolorystyki, jednak nie jest to zjawisko stałe tylko krótkotrwałe. Po za tym jednym minusem nie dopatrzyłem się niczego innego. Kontrast stoi na przyzwoitym poziomie, dlatego też wszystko jest bardzo dobrze widoczne, a co najważniejsze nie dochodzi do zatrzymywania się wizji.
ocena obrazu: 70/100
  

DŹWIĘK: Linia melodyczna jest najlepszym elementem tego wydania DVD. Została zapisana w formacie Dolby Digital 5.1 zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Nie natknąłem się na jakiekolwiek minusy, który mogłaby wpłynąć negatywnie na odbiór dźwięku. Wszystkie dźwięki są bardzo dobrze słyszalne, dlatego nic nie umknie Waszej uwadze. Film zapisany jest na płycie jednowarstwowej, dlatego też nie dojdzie do zatrzymywania się filmu, chyba, że otrzymacie zmasakrowaną płytę, której nie będzie można odtworzyć, bo będzie tak porysowana. 

ocena dźwięku: 100/100

  

MENU: Menu zostało zrobione w prosty i przyjazny sposób dla oka, ale nie piszę, że jest jakieś wybite, bo tak nie jest. Wygląda zupełnie normalnie i jak najbardziej pasuje do tego gatunku filmowego. Dominują tutaj jasne pastele, podobne jak na okładce. Płyta oferuje tylko dwie linie melodyczne, które różnią się od siebie i to bardzo, ale to już sprawdźcie sami.

ocena menu: 70/100

  

DODATKI: Dodatki na płycie są, ale to zwykła podstawa każdego wydania DVD, dlatego też ciężko coś tutaj powiedzieć, a raczej napisać więcej, bo nie ma o czym, oto co tutaj znajdziecie:
- wybór scen,
- zapowiedzi,
- zwiastun.
Jak dla mnie to zbyt za mało, aby być usatysfakcjonowanym z tego wydania, ale ogólnie rzecz biorą wydanie to nie jest najgorsze, ważne, że film ogląda się dobrze i zbytnio nie nudzi.

ocena dodatków: 20/100

ocena ogólna: 65/100


 Tytuł polski: Idealnie Niedobrana Para
Tytuł oryginalny:  Perfect Opposites
Reżyseria: Matt Cooper
Obsada: Piper Perabo, Martin Henderson, Jennifer Till...
Rok produkcji: 2003
Czas trwania: 90 min.
Produkcja: USA

Liczba płyt: 1
Region: 2
Format obrazu: 16:9
Ścieżka dźwiękowa:  Dolby Digital 5.1


film dostarczony przez: Monolith
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Recenzje DVD
Słownik DVD
Partnerzy
.
Szef Działu DVD
 
Top! Top!