www.mamboteam.com
REKLAMA
Advertisement
Start arrow DVD arrow Dziewczyna Mojego Kumpla
22.03.2018.
 
 
Start
News
Filmy
DVD
Sylwetki
Patronaty
Regulamin

Hasło?
Odwiedza nas 2 gości
Dziewczyna Mojego Kumpla

(7 głosów)
Redaktor: Michał N.   
08.04.2009.

 Inteligentna, piękna i pełna temperamentu Alexis (Kate Hudson) dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości zaślepiony głębokim uczuciem Dustin (Jason Biggs) wyznaje jej miłość. Alexis decyduje jednak, że zapał amanta trzeba ostudzić... nieodwracalnie. Zdruzgotany koszem Dustin zwraca się o pomoc do najlepszego kumpla, Tanka (Dane Cook), specjalisty od reaktywowania związków. Świeżo porzuceni mężczyźni wynajmują Tanka, by ów znawca kobiecego wnętrza urządził kobietom na randce istne piekło na ziemi, po którym same zapragną wrócić do poprzednich partnerów. Tank nie spodziewa się, że Alexis okaże się największym wyzwaniem w jego karierze.

 [opis dystrybutora] 

OBRAZ: Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1.78:1. Podczas oglądania na pewno natraficie na ziarnicę obrazu, która czasami może denerwować i rozpraszać. Dodatkowym minusem jest zły dobór kolorystyki, ponieważ w ciemniejszych scenach widac dziwne kolory, których w ogóle nie powinno się tutaj znaleźć, co tworzy negatywny efekt obrazu. Kontrast stoi na dobrym poziomie, to jest chyba jeden z najlepszych elementów składających się na obraz. Nie powinniście mieć również problemów z płynnością.
ocena obrazu: 60/100
  

DŹWIĘK: Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD, z jej strony nie będziecie mieli żadnych problemów. Zapisana jest ona w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej z lektorem. Nie dochodzi do zatrzymania się dźwięku, ani też do dziwnego nakładania się elementów linii melodycznej.

ocena dźwięku: 100/100

  

MENU: Menu charakteryzuje się oryginalnością, a także prostotą. Wszystko tutaj jest bardzo dobrze widoczne i nie powinniście mieć problemów z nawigacją. Każda z opcji dostosowana jest do klimatu filmu, widnieją na niej postacie z tej produkcji, oczywiście na każdej planszy znajduje się coś innego. Nie zabrakło linii melodycznej, która w bardzo dobry sposób wtapia się w całe menu i tworzy niezłą otoczkę. Jak to przystało na komedię romantyczną menu również musi posiadać elementy, które na to by wskazywały, są to tutaj spadające serca na głównej planszy, a także przy wyborze scen, a pozostałych planszach są to tylko nieruchome tapety. 

ocena menu: 80/100

  

DODATKI: Na płycie załączono kilka dodatków po za tymi podstawowymi, znajdziecie tutaj między innymi:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi,
- z planu,
- wywiady.
Dodatki zamieszczone na tej płycie powinny uszczęśliwić wszystkich jej posiadaczy, dlatego też warto zakupić ten film. 

ocena dodatków: 80/100

ocena ogólna: 80/100


 Tytuł polski: Dziewczyna Mojego Kumpla
Tytuł oryginalny: My Best Friend's Girl
Reżyseria: Howard Deutch
Obsada: Kate Hudson, Dane Cook, Jason Biggs...
Rok produkcji: 2008
Czas trwania: 110 min.
Produkcja: USA

Liczba płyt: 1
Region: 2
Format obrazu: 16:9 [1.78:1]
Ścieżka dźwiękowa:  Dolby Digital 5.1 - oryginalna, polska


film dostarczony przez: Monolith
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Kategorie
Recenzje DVD
Słownik DVD
Partnerzy
.
Szef Działu DVD
 
Top! Top!